Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED

0 Komentarji
453
01 apr 2018

Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona  je prejel zlato priznanje na sejmu Altermed, ki je potekal 16. in 17. marca 2018 v Celju. 

0.0
Zadnja posodobitev: nedelja 01 april 2018 19:25
Sorodne Novice: ​Vrtec na mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA Zeleni dragulji narave na Pomurskem sejmu SEJEM ALTERMED V CELJU Sejemska igralnica na sejmu Agra Vrtec na sejmu AGRA Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 PREDSTAVITEV OBOGATITVENE DEJAVNOSTI "IGRAM SE Z LUTKO" Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE
sejem Altermed zlato priznanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več