Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vrtec prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed

0 Komentarji
484
07 apr 2017

Naš vrtec je prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed, ki se je odvijal v Celju. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​Vrtec na mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA Zeleni dragulji narave na Pomurskem sejmu SEJEM ALTERMED V CELJU Sejemska igralnica na sejmu Agra Vrtec na sejmu AGRA Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED "VRTEC IMA SRCE"
vrtec manka golarja Altermed

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več