Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vrtec prejel Posebno priznanje dr. Antona Trstenjaka

0 Komentarji
1152
06 okt 2015

Na slavnostni akademiji Društva pedagogov dr. Antona Trstenjaka, ki je potekalo dne 5.10.2015 v Kulturnem domu Gornja Radgona, je bil naš vrtec prejemnik Posebnega priznanja dr. Antona Trstenjaka in sicer za 80 let institucionalne predšolske vzgoje v občini Gornja Radgona. 

5.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:01
Sorodne Novice: Varno v vrtec in šolo ​Vrtec na mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA Vrtec na sejmu AGRA Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED "VRTEC IMA SRCE" VRTEC V ZNAMENJU TRADICIONALNEGA ZAJTRKA Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE
vrtec manka golarja posebno priznanje dr. antona trstenjaka

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več