Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE

0 Komentarji
251
31 avg 2017

Vrtec se je, v sodelovanju s Čebelarsko zvezo Slovenije, predstavil na sejmu AGRA v Gornji Radgoni. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED Vabilo na predajo nagradnega bona "VRTEC IMA SRCE" VRTEC V ZNAMENJU TRADICIONALNEGA ZAJTRKA DRŽAVNO SREČANJE LUTKOVNIH SKUPIN SLOVENIJE 2017 Vrtec prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed Sodelovanje s starši Državna nagrada ravnateljici Bredi Forjanič
Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več