Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE

0 Komentarji
487
31 avg 2017

Vrtec se je, v sodelovanju s Čebelarsko zvezo Slovenije, predstavil na sejmu AGRA v Gornji Radgoni. 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Varno v vrtec in šolo Dobitniki nagrade Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona ​Vrtec na mednarodnem kmetijsko-živilskem sejmu AGRA Zeleni dragulji narave na Pomurskem sejmu Sejemska igralnica na sejmu Agra Vrtec na sejmu AGRA Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED
Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več