Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

VIRTUALNA RAZSTAVA CICIBANOVEGA DNE 2022

0 Komentarji
117
29 avg 2022

Tik pred koncem šolskega leta se TUKAJ lahko sprehodite skozi razstavo, ki je kot družbeni angažma povzemala delo in rdečo nit iztekajočega se šolskega leta. Rekviziti uporabljeni v razstavi so bili neposredno povezani s plesnim delom, tako da so otroci s strokovnimi delavkami rekvizite, s katerimi so plesali v svoji koreografiji, smiselno uporabili tudi v razstavi. Tako smo povezali mnoge umetniške jezike (poezija Otona Župančiča: Mehurčki, sodobni ples in likovna umetnost).

Zapisala: Tadeja Štuhec, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: 29 avgust, 2022
Sorodne Novice: ​V SITI TEATRU RAZGLAŠENI ZMAGOVALCI PROJEKTA MISIJA: ZELENI KORAKI 2021/2022 ŠPORTNO POPOLDNE PISANIH KLOBUKOV 2022 Pustni utrinki 2022 v enoti K4 Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
cicibanov dan virtualna razstava

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več