Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona

0 Komentarji
323
23 dec 2021

Ko v vrtcu zadiši po prazničnih začimbah, ko so namerno ali ne posute bleščice vse naokrog, ko se prižgejo lučke in se njihov lesk odseva v otroških očeh, ko se v ozadju zasliši otroški smeh,... nam v srcih zaigra čarobna melodija o sreči, veselju in medsebojni bližini. Povezali smo se v vsebini, mislih in skupnem delu toliko bolj, koliko bi se sicer z druženji ob skupni smrečici. Nekaj decembrskih utrinkov smo ujeli in združili v eno praznično zgodbo Praznični december.

0.0
Zadnja posodobitev: 23 december, 2021
Sorodne Novice: ​PRAVLJIČNI POHOD V VRTCU MANKA GOLARJA ​TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA PODNEBNI DAN V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA ​STROKOVNE DELAVKE NAŠEGA VRTCA PREJELE PRIZNANJA DRUŠTVA PEDAGOGOV DR. ANTONA TRSTENJAKA ​Jesen je potrkala tudi na vrata vrtca VIRTUALNA RAZSTAVA CICIBANOVEGA DNE 2022 ​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU ​Sodelovanje s Komunalo Radgona in podjetjem Saubermacher OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA
virtualna zgodba zimske radosti

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več