Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona

0 Komentarji
160
23 dec 2021

Ko v vrtcu zadiši po prazničnih začimbah, ko so namerno ali ne posute bleščice vse naokrog, ko se prižgejo lučke in se njihov lesk odseva v otroških očeh, ko se v ozadju zasliši otroški smeh,... nam v srcih zaigra čarobna melodija o sreči, veselju in medsebojni bližini. Povezali smo se v vsebini, mislih in skupnem delu toliko bolj, koliko bi se sicer z druženji ob skupni smrečici. Nekaj decembrskih utrinkov smo ujeli in združili v eno praznično zgodbo Praznični december.

0.0
Zadnja posodobitev: 23 december, 2021
Sorodne Novice: PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Naša občina Gornja Radgona praznuje 26. občinski praznik Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA
virtualna zgodba zimske radosti

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več