Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

VESELO POPOLDNE BARVNIH NOSKOV

0 Komentarji
1250
24 jun 2016

V vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, enota Kocljeva 4, že več let organiziramo v mesecu maju  športno zabavne igre »Barvni noski«. Otroke in starše ob prihodu pozdravita klovna in jim pobarvata nos. Pobarvan nos postane tako vstopnica na prireditev.  Strokovne delavke vrtca pripravimo zanimive igre  v katerih aktivno sodelujejo otroci in starši. Letošnje so bile: zadevanje žog v cilj, vožnja s samokolnicami, prenašanje balonov na papirnatih krožnikih, zadevanje palic z obroči, vodenje velike žoge med ovirami in  prenašanje otrok »štuporamo«. Otroci po vsaki opravljeni nalogi prejmejo pečat in po zbranem določenem številu pečatov, prejme otrok simbolično medaljo.

Za osvežitev sodelujočih poskrbimo s »Smeškovo okrepčevalnico«, na koncu pa sledi sladko presenečenje – sladoled. 

Odziv otrok in staršev na prireditev je pozitiven, saj se je vsako leto udeleži veliko število družin. Največja in najlepša nagrada strokovnim delavkam pa so zagotovo iskrice v očeh otrok in nasmejani obrazi vseh sodelujočih.

Nada Veingerl, vzgojiteljica


0.0
Zadnja posodobitev: 13 februar, 2017
Sorodne Novice: ŠPORTNO POPOLDNE PISANIH KLOBUKOV
Barvni noski športne igre srečanje s starši

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več