Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na sejem Altermed

0 Komentarji
16
14 mar 2023

Vabilo ALTERMED, 2023

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona na sejmu Altermed v Celju PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" SEJEM ALTERMED V CELJU Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Sejemska igralnica na sejmu Agra Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu"
sejem Altermed

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več