Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu"

0 Komentarji
529
15 jun 2018

Vabljeni na ogled razstave fotografij »Počutje v vrtcu« in »Počutje v mestu«, pred in v knjižnici Gornja Radgona.

VLJUDNO VABLJENI!

Otroci oddelka 3 – 4 let ter mentorici Tina Obrulj in Nada Veingerl.


0.0
Zadnja posodobitev: 15 junij, 2018
Sorodne Novice: PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Slovenski kulturni praznik v vrtcu Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na ogled likovne razstave
mesto počutje razstava fotografij vrtec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več