Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu"

0 Komentarji
434
15 jun 2018

Vabljeni na ogled razstave fotografij »Počutje v vrtcu« in »Počutje v mestu«, pred in v knjižnici Gornja Radgona.

VLJUDNO VABLJENI!

Otroci oddelka 3 – 4 let ter mentorici Tina Obrulj in Nada Veingerl.


0.0
Zadnja posodobitev: petek 15 junij 2018 09:29
Sorodne Novice: Slovenski kulturni praznik v vrtcu Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse"
mesto počutje razstava fotografij vrtec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več