Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku

0 Komentarji
677
02 feb 2018

Vabimo vas na prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku, ki bo 7.2.2018 ob 9.45 uri v telovadnici vrtca.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse" Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu Prireditev ob kulturnem prazniku Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018
slovenski kulturni praznik vabilo

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več