Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija

0 Komentarji
114
07 mar 2019

Vabimo vas na zanimivo predavanje Otrok in digitalna tehnologija.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana Cicibanove igralne urice v tednu otroka TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018
otrok digitalna tehnologija

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več