Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na predajo nagradnega bona

0 Komentarji
651
01 feb 2018

Vabimo vas na simbolično predajo nagradnega bona v ponedeljek, 5.2.2018 ob 10.00 uri v enoti Kocljeva 2 Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona.

0.0
Zadnja posodobitev: etrtek 01 februar 2018 22:12
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse" Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu SIMBOLIČNA PREDAJA VREDNOSTNEGA BONA PODJETIJ MEDEX IN HOFER Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018
nagrada vabilo

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več