Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice"

0 Komentarji
450
05 jun 2019

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na sejem Altermed OTVORITEV PREUREJENE VRTČEVSKE GREDE V PARKU Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka OTVORITEV RAZSTAVE »MOJE PTICE – TVOJE PTICE« MOJE PTICE - TVOJE PTICE Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse"
moje ptice tvoje ptice razstava

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več