Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse"

0 Komentarji
336
14 jun 2018

Vabimo vas na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse", ki bo 14.6.2018 ob17.00 uri v Maldinskem centru Gornja Radgona.

Vabilo - razstava1

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka OTVORITEV RAZSTAVE »MOJE PTICE – TVOJE PTICE« Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice"
Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse"

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več