Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana

0 Komentarji
515
16 nov 2017

Vabimo vas na zdaj že tradicionalne otroške delavnice v cvetličarni Mirjana. bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Delavnice v Cvetličarni Mirjana Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse" Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu
adventne delavnice cvetličarna mirjana vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več