Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na ogled likovne razstave

0 Komentarji
465
06 sep 2018

VABILO

Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona vas vabi na ogled likovne razstave v Dom starejših občanov Gornja Radgona , ki so jo v šolskem letu 2017/18 pripravili otroci iz oddelka 5-6-let z vzgojiteljicama Tanjo Krajnc in Hermino Holer. Na ogled bodo tudi likovna dela, ki so nastala v sodelovanju s starši na likovni delavnici. 

Vljudno vabljeni


0.0
Zadnja posodobitev: petek 07 september 2018 16:55
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka OTVORITEV RAZSTAVE »MOJE PTICE – TVOJE PTICE« Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse" Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018
dom starejših občanov likovna razstava

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več