Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu

0 Komentarji
501
12 apr 2018

Vljudno vabljeni na igralne urice za dojenčke.

0.0
Zadnja posodobitev: etrtek 12 april 2018 17:08
Sorodne Novice: Dogodki v mesecu februarju Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu"
april dojenčki igralne urice

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več