Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na igralne urice za dojenčke v januarju 2018

0 Komentarji
547
09 jan 2018

V želji, da bi Vam in Vašim najmlajšim družinskim članom približali utrip življenja in dela v vrtcu ter Vam nudili podporo pri opravljanju Vašega starševskega poslanstva, Vas vljudno vabimo na igralne urice za dojenčke. 

klikni za več.. 

0.0
Zadnja posodobitev: 09 januar, 2018
Sorodne Novice: Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu februarju Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Igralne urice za dojenčke v novembru odpadejo Igralne urice za dojenčke v oktobru Cicibanove igralne urice v tednu otroka DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU MOBILNOSTI OD 17.9. - 21.9.2018
igralne urice za dojenčke vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več