Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na igralne urice za dojenčke v januarju 2018

0 Komentarji
149
09 jan 2018

V želji, da bi Vam in Vašim najmlajšim družinskim članom približali utrip življenja in dela v vrtcu ter Vam nudili podporo pri opravljanju Vašega starševskega poslanstva, Vas vljudno vabimo na igralne urice za dojenčke. 

klikni za več.. 

0.0
Zadnja posodobitev: torek 09 januar 2018 10:28
Sorodne Novice: UDELEŽBA NA POMURSKEM SREČANJU PLESNIH SKUPIN » MIGAM – GIBALNICA 2018« Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse" Razpis za zdravstveno letovanje otrok v Baški v letu 2018 Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018 Vabilo na proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku
vrtec manka golarja igralne urice za dojenčke

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več