Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na igralne urice za dojenčke v januarju 2018

0 Komentarji
30
09 jan 2018

V želji, da bi Vam in Vašim najmlajšim družinskim članom približali utrip življenja in dela v vrtcu ter Vam nudili podporo pri opravljanju Vašega starševskega poslanstva, Vas vljudno vabimo na igralne urice za dojenčke. 

klikni za več.. 

0.0
Zadnja posodobitev: torek 09 januar 2018 10:28
Sorodne Novice: Igralne urice za dojenčke v mesecu decembru Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana Vabilo na igralne urice za dojenčke Igralne urice za dojenčke Cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na drugo skupnostno kavarno Cicibanove urice
vrtec manka golarja igralne urice za dojenčke

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več