Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Vabilo na igralne urice za dojenčke v februarju 2018

0 Komentarji
96
07 feb 2018

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Razpis za zdravstveno letovanje otrok v Baški v letu 2018 Vabilo na igralne urice za dojenčke v mesecu aprilu Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« OBVESTILO: Igralne urice za novince v Gornji Radgoni IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA Vabilo na proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku Vabilo na predajo nagradnega bona Vabilo na igralne urice za dojenčke v januarju 2018 Igralne urice za dojenčke v mesecu decembru Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana
vrtec manka golarja gornja radgona igralne urice

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več