Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​UTRINKI DANAŠNJEGA DNE – SVETOVNI DAN ZDRAVJA

0 Komentarji
258
07 apr 2022

Zdravje je vdihniti svež zrak. Ko se ptički oglasijo in soncu pomežikne otroško oko, vse rime zdrav smisel dobijo. Zdravje je tudi čarobna mehurčkasta preproga, ki poboža vse čute, ali ko žoga celo masira telo. Noge, roke, hrbet, trebuh, pa še glavo in tudi vse kar je za njo. Zdravje so fine ideje, kot je ta, da stoli niso le za sedeti, ali pa ta, da žoga mene za suknjo ima.

Otroci iz oddelka 1 – 2 l. (K2) z Uršo in Tadejo


0.0
Zadnja posodobitev: 07 april, 2022
Sorodne Novice: ​Z roko v roki – VRTEC MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA IN CENTER ZA KREPITEV ZDRAVJA GORNJA RADGONA SVETOVNI DAN JABOLK ​Svetovni dan Zemlje v enoti Kocljeva 2 ​SVETOVNI DAN VODA SVETOVNI DAN ALZHEIMERJEVE BOLEZNI
svetovni dan zdravja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več