Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

TETKA JESEN NA OBISKU

0 Komentarji
753
01 okt 2018

OBISK TETKE JESENI

PRIHAJAM , TETKA JESEN MED VAS

OLEPŠALA VAM BOM TA JESENSKI ČAS.

LISTKE POBARVALA,

ZRAK OHLADILA,

ZIMO PRIPELJALA IN SE POSLOVILA.

GOTOVO VAM BO Z MANO LEPO

IN V MOJIH JESENSKIH BARVAH TOPLO.

Tako se nam je tetka jesen najavila, da nas obišče. Najprej je obiskala najmlajši skupini otrok, jim predstavila jesenske plodove, ki so jih lahko potipali, ovohali in okušali, nato so skupaj zapeli pesmico o Kostanjčku zaspančku, prisluhnili krajši zgodbici in se posladkali z grozdjem. Pustila jim je prazno košarico jesenskega sadja, ki ga bodo skupaj z vzgojiteljicami polepili, narisali in dopolnili v košaro. Nato je obiskala starejši dve skupini vsako posebej. Razveselila jih je z jesenskimi plodovi, jesensko zgodbo in košarico o jesenskem sadju, ki jo bodo dopolnili skupaj z vzgojiteljicama. Na koncu so se skupaj tudi fotografirali in si obljubili, da se vidijo naslednjo jesen, ko pride k nam jesen in pobarva listke. 

Zapisala Jasmina Paldauf, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Jesen prišla je spet k nam zares….v enoto Kocljeva 4 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci ​JESENSKE DOGODIVŠČINE NA IGRIŠČU Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Jesensko druženje ob peki kostanjev Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 OBISKALA NAS JE TETKA JESEN Članek o obisku zaposlenih našega vrtca v slovenskem parlamentu JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
jesen POLJSKI PRIDELKI pravljica

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več