Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​SVETOVNI DAN ZEMLJE 2024

0 Komentarji
141
22 apr 2024

Otroci in zaposleni enote Kocljeva 4 smo se odločili, da letošnji Svetovni dan Zemlje obeležimo malce drugače. Skupaj z otroki smo zbirali mnenja, kaj bi lahko ta dan počeli. Otroci so podali veliko zanimivih dejavnosti na koncu pa smo izbrali tisto, katera se nam je zdela za nas, za naš vrtec in Zemljo najboljša – zasaditev drevesa. Drevo jablano nam je podarila Drevesnica Malus Vučja vas, za kar se jim še enkrat najlepše zahvaljujemo. 

Zapisala:

Martina Križanič, dipl. vzg.

Nekaj foto utrinkov…

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Barvni noski 2024 ​Otvoritev cvetlično zeliščnega vrta ob Svetovnem dnevu Zemlje ​Prejeli smo zlato priznanje na Sejmu Altermed, ki je potekal od 15.3.-17.3.2024. ​RINGARAJA OTROŠKIH FOLKLORNIH SKUPIN 2024 »Že diši po kruhu«: predstavitev Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona na sejmu Altermed 2024 ​DAN ZEMLJE 2023 ​Svetovni dan Zemlje v enoti Kocljeva 2 ​SVETOVNI DAN VODA DAN ZEMLJE

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več