Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

SVETOVNI DAN ALZHEIMERJEVE BOLEZNI

0 Komentarji
189
30 sep 2019

21. september je svetovni dan Alzheimerjeve bolezni, kjer Dom starejših občanov Gornja Radgona v ta namen organizira t.i. sprehod. Povabilu smo se odzvali tudi otroci in strokovne delavke vrtca, kjer smo izvedli gibalne in zabavne igre v parku, katere so si lahko ogledali tudi varovanci doma. Na koncu smo se skupaj okrepčali s slaniki in sokom.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Alzheimerjeva bolezen otroci svetovni dan

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več