Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Srečanje z našimi upokojenci

0 Komentarji
685
14 dec 2016

Včeraj smo v našem vrtcu preživeli lep popoldan v druženju z upokojenci našega vrtca. Naši upokojenci so še vsi zelo mladostni, kar je vidno iz fotografije.  :)

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:35
Sorodne Novice: Srečanje članov projekta Hob's Adventure Erazmus+ v Estoniji POMURSKO SREČANJE PLESNIH SKUPIN: » MIGAM – GIBALNICA 2019« DRŽAVNO SREČANJE LUTKOVNIH SKUPIN SLOVENIJE 2017 Medgeneracijsko srečanje v okviru interesne dejavnosti "Mali naravoslovec" Srečanje s starši - ustvarjanje v naravi Otroška folklora se je uvrstila na regijsko srečanje Zimsko srečanje s starši v oddelkih 1. starostnega obdobja Pomladno družinsko srečanje JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
srečanje z upokojenci

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več