Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca

0 Komentarji
734
12 maj 2018

Otroška folklorna skupina vrtca je s svojim nastopom na območnem srečanju vrteških folklornih skupin, ki je bilo v Stročji vasi, dosegla regijski nivo – srebrno priznanje javnega sklada republike Slovenije za kulturne dejavnosti. Priznanja so vodjem podeljevali na regijskem srečanju, ki je bilo 10.5.2018 v Selnici ob Dravi. 

Mladim plesalcem iskrene čestitke, staršem pa hvala za vso podporo.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU V NARAVNEM OKOLJU VRTCA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA Srebrna plaketa za lutkovno skupino Ciciban Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
folklora srebrno priznanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več