Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​»SRČNA« PISMA BOLNIM OTROKOM

0 Komentarji
166
24 feb 2023

V  okviru projekta društva Viljem Julijan, smo se v vrtcu  odločili, da tudi letos sodelujemo, kot podpora otrokom z redkimi boleznimi in njihovim družinam. 

V ta namen smo se otroci in strokovne delavke oddelka 5-6 let, vključili v akcijo »Srčna pisma za male borce«.  Akcija je, ob svetovnem dnevu redkih bolezni (28.2.2023), namenjena podpori prav tem otrokom in njihovim družinam, kot znak pozornosti, spoštovanja in  sočutja. 

Otroci so preko zgodb, ki so bile objavljene na spletni strani društva, spoznali otroke, ki so zboleli za redkimi boleznimi. V našem oddelku smo se odločili za podporo Nailu in Samanti. Nail si je zaželel računalnik, zato njemu zgodba in risbice o računalniku, Samanta pa igro Monopoli in Kinder jajček, zato zgodba in risbice na to temo.

Otroci so poleg omenjenih izdelkov izražali tudi želje za podporo ob njuni bolezni. Prepričani smo, da so otroci  s svojimi izdelki vsaj malo razveselili naše male borce. 

Zapisala: Marina Rožman, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
društvo Viljem Julijan srčno pismo

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več