Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​Sodelovanje vrtca s sejmom AGRA

0 Komentarji
130
01 sep 2023

Vemo, da se v našem mestu zadnje dni v avgustu odvija kmetijsko-živilski sejem AGRA, ki k nam pritegne veliko obiskovalcev. Tega smo letos veselo pričakovali tudi v našem vrtcu, saj so nas ponovno povabili na ogled sejemskega dogajanja in k sodelovanju na delavnicah, ki so jih pripravili na prostoru Permakulture. Otroci so aktivno sodelovali v delavnicah joge, pri gnojenju sadik jagod in tudi pri kuhanju. Zanimivo je bilo, kako so se otroci vključili v pripravo obroka. Vsak posameznik je namreč aktivno sodeloval v svoji skupini, ki mu je bila dodeljena posebna naloga. Otroci so prinašali drva, pomagali so zanetiti ogenj, umili in narezali tako potrebno sadje ter zelenjavo in vse skupaj pripravili za peko. Imeli smo zanimiv meni – proso na slano in proso na sladko - kateri je prepričal še najbolj kritične ocene. 

                                                                                                                                                                           Zapisala: Ksenja Karlo, dipl. vzg.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

0.0
Zadnja posodobitev: 01 september, 2023
Sorodne Novice: ​JESENSKO DRUŽENJE S STARŠI IZ VRTCA MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČREŠNJEVCI ​TRADICIONALNO KOLESARJENJE OTROK, STARŠEV IN ZAPOSLENIH VRTCA ​TETKA JESEN JE PRIŠLA V ENOTO VRTCA ČREŠNJEVCI ​»Akcijo Deželak Junak podpiramo tudi zaposleni Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona.« ​PLESNA SKUPINA VRTCA NA REGIJSKEM SREČANJU OTROŠKIH PLESNIH SKUPIN – PLESNE VIZIJE 2023 NAJMLAJŠI OTROCI OSVOJILI GLAVNO NAGRADO NATEČAJA CARTHAGO D.O.O. ​STROKOVNE DELAVKE NAŠEGA VRTCA PREJELE PRIZNANJA DRUŠTVA PEDAGOGOV DR. ANTONA TRSTENJAKA ​Jesen je potrkala tudi na vrata vrtca PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU ​Sodelovanje s Komunalo Radgona in podjetjem Saubermacher
Agra Permakultura sejem

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več