Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Sodelovanje s starši

0 Komentarji
765
04 dec 2016

Na prvem roditeljskem sestanku povabimo starše k sodelovanju pri našem  delu v skupini. Tako so se tudi letos starši odločili, da bodo prihajali v našo skupino in nam tako popestrili naše dejavnosti. Predstavili nam bodo lahko svoje poklice, svoje hobije...

OBISK DVEH MAMIC V SKUPINI 2-4 LET, ENOTA NEGOVA

V mesecu oktobru je prišla mamica ga. Muršič Tadeja, ki nam je predstavila njen hobi –graviranje na steklo. Vsak otrok ima v skupini svoj steklen kozarček in iz njega lahko po želji zaužije vodo ali čaj. Olajšala nam je prepoznavanje kozarčkov, saj je vsakemu otroku na steklen kozarček napisala –vgravirala njegovo ime.

Proti koncu meseca novembra je mamica ga. Ruhitel Suzana skupaj z otroki pekla piškote za naše skupne čajanke, ki jih bomo imeli vsak petek v mesecu decembru, ob našem kaminu v skupnem prostoru naše enote. Vsi smo zadovoljni s takšnim pozitivnim sodelovanjem s starši in že komaj čakamo naslednjega obiska enega izmed njih v naši skupini.

Zapisala vzgojiteljica: Brigita Rök

več si oglejte s klikom na bližnjico

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:54
Sorodne Novice: Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE Srečanje s starši - ustvarjanje v naravi Zimsko srečanje s starši v oddelkih 1. starostnega obdobja JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
druženje skupne aktivnosti

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več