Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Slovenski kulturni praznik

0 Komentarji
355
06 feb 2018

Obveščamo vas, da se bo prireditev ob slovenskem kulturnem prazniku začela v sredo, 7.2.2018 ob 9.uri.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Tradicionalni slovenski zajtrk Prireditev ob kulturnem prazniku Vabilo na proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku Tradicionalni slovenski zajtrk v 1. starostnem obdobju Slovenski tradicionalni zajtrk Kulturni praznik v enoti Negova Tradicionalni slovenski zajtrk v naši enoti ​PREPEVANJE SLOVENSKIH NARODNIH PESMI V ENOTI NEGOVA Tradicionalni slovenski zajtrk tudi pri najmlajših - članek vzgojiteljice M. V. Tradicionalni slovenski zajtrk v enoti Črešnjevci
obvestilo 9.uri

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več