Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Slovenski kulturni praznik v vrtcu

0 Komentarji
335
14 feb 2020

V ponedeljek, 10. 2. 2020, smo v enoti Kocljeva 2 obeležili slovenski kulturni praznik – Prešernov dan. 

Vzgojiteljici Erika Bračko in Tanja Berdnik sta povezovali program in otroke seznanili z zanimivostmi o življenju in delu Franceta Prešerna. Otroci starejše skupine so se predstavili z deklamacijo Pravi prijatelj. Ob tej priložnosti nam je vzgojiteljica Alenka Divjak Omulec predstavila in prebrala svojo prvo otroško slikanico Jabolko prijateljstva preko ilustracij na platnu. 

Za konec so se otroci posladkali z bomboni iz časa Franceta Prešerna – s FIGAMI. 

Zapisala 

Angela Štanta 

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​SLOVENSKI PRAZNIK KULTURE V SKUPINI 5–6 LET Poskočni muzikanti in Pikapolonica na obisku v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z DISPEČERJI, REŠEVALCI IN GASILCI V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA, ENOTA ČR Obisk tetke JESENI in palčka POHAJALČKA v Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota K4 Tradicionalni slovenski zajtrk Vabilo na razstavo fotografij "Počutje v vrtcu in "Počutje v mestu" Prireditev ob kulturnem prazniku Slovenski kulturni praznik Vabilo na proslavo ob slovenskem kulturnem prazniku Celoletna vsebina -Zdravje v vrtcu
FRANCE PREŠEREN Jabolko prijateljstva slovenski kulturni praznik

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več