Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​SIVA KUČMA, BELA BRADA…

0 Komentarji
247
20 dec 2022

Čakanje v decembru nas pomirja. Splača se biti potrpežljiv. Toliko lepega nas čaka in vse se zgodi ob pravem času. Otroci so potrpežljivo čakali na dan obiska dedka Mraza v vrtcu in po glasnem klicanju otrok, je le stopil skozi vrata. Spremljala sta ga dva nagajiva palčka. Nasmejala sta tako otroke kot dedka Mraza. Dedek Mraz je kot vsako leto prinesel darila za vse otroke, obiskal vse enote vrtca in dodal čarobno noto prihajajočim praznikom. Siva kučma, bela brada,…, je pesem, ki že leta greje mala in velika srca. 

Letos posebno pozornost namenjamo tradiciji. Naša skupna tema, »včeraj in danes za jutri«, nas je navdihnila pri izbiri pravljice za letošnjo lutkovno predstavo v izvedbi strokovnih delavk vrtca (lutkovna skupina vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Cekinček). Koroška pripovedka, Mojca Pokraculja, nas je spomnila zanimivih naukov, ki jih spoznamo nekateri prej, drugi kasneje v življenju. Vsaka zgodba, nova izkušnja ali spoznanje nas okrepi in bogati. 

0.0
Zadnja posodobitev: 20 december, 2022
Sorodne Novice: Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE
dedek Mraz Mojca Pokrajculja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več