Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Sejem Altermed

0 Komentarji
294
05 mar 2024

Vabimo vas na sejem Altermed.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​Prejeli smo zlato priznanje na Sejmu Altermed, ki je potekal od 15.3.-17.3.2024. »Že diši po kruhu«: predstavitev Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona na sejmu Altermed 2024 ZLATO PRIZNANJE ALTERMED 2023 ​Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona na sejmu Altermed v Celju Vabilo na sejem Altermed PREDSTAVITEV VRTCA NA SEJMU ALTERMED V CELJU SEJEM ALTERMED V CELJU Sejemska igralnica na sejmu Agra ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED Vrtec prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed
Altermed sejem vabilo

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več