Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Redni letni vpis otrok

0 Komentarji
535
23 feb 2018

Redni letni vpis otrok za šolsko leto 2018/2019

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Veseli poletni tobogan Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija
letni vpis predšolski otrok vrtec

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več