Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Redni letni vpis otrok

0 Komentarji
416
23 feb 2018

Redni letni vpis otrok za šolsko leto 2018/2019

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija Redni letni vpis za šolsko leto 2019-2020 SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana Cicibanove igralne urice v tednu otroka TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA
vrtec letni vpis predšolski otrok

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več