Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Razpis za zdravstveno letovanje otrok v Baški v letu 2018

0 Komentarji
529
23 maj 2018

 Društvo prijateljev mladine Gornja Radgona bo organiziralo zdravstveno letovanje otrok v Otroškem počitniškem domu v Baški na otoku Krku za 100 otrok s stalnim bivališčem v Upravni enoti Gornja Radgona, kamor spadajo občine Apače, Gornja Radgona, Radenci in Sveti Jurij ob Ščavnici. 

Celoten razpis si lahko preberete na spodnji povezavi.

RAZPIS BAŠKA 2018-IK in DZ (1)

0.0
Zadnja posodobitev: sreda 23 maj 2018 16:34
Sorodne Novice: REDNI LETNI VPIS PREDŠOLSKIH OTROK ZA ŠOLSKO LETO 2021/22 Obvestilo o rednem letnem vpisu predšolskih otrok Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Redni letni vpis predšolskih otrok za šolsko leto 2020/21 GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK POSEBEN DOGODEK V TEDNU OTROKA Vabilo na cicibanove urice v tednu otroka Vabilo na predavanje Otrok in digitalna tehnologija SPOZNAVANJE INTEGRITETE ZA OTROKE V VRTCIH Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana
Baška letovanje razpis

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več