Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Radgonski malčki zmagali na natečaju Deluj eko - ohrani čebelo in smreko

0 Komentarji
464
06 feb 2018
0.0
Zadnja posodobitev: torek 06 februar 2018 16:43
Sorodne Novice: Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« Malčki so se podali na pravljični pohod Z vlakom radgonskih goric smo obiskali turistično kmetijo Roškar Malčki enote Negova, so veliki umetniki... Članek "Malčki so sporočili kakšno Muro želijo"
eko natečaj zmagali

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več