Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Pustni utrinki 2022 v enoti K4

0 Komentarji
76
04 mar 2022

Poskočni mehurčki se

skozi letni čas vrtijo,

preganjajo zimo in se

soncu smejijo.

0.0
Zadnja posodobitev: 04 marec, 2022
Sorodne Novice: ​Svetovni dan Zemlje v enoti Kocljeva 2 ​UTRINKI DANAŠNJEGA DNE – SVETOVNI DAN ZDRAVJA ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4 EKO PUST IN CICIBANOV PUSTNI KARNEVAL TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA
Eko pust Pust

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več