Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Prvi pohod za Športni program Mali sonček

0 Komentarji
1144
15 nov 2015

V petek, 13.11.2105 smo se otroci dveh oddelkov Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona, Enota Negova odpravili  na prvi pohod za Športni program Mali sonček. Pot nas je vodila mimo negovskega gradu, zeliščnega vrta, skozi gozd na športno igrišče Negova. Pohoda nismo izkoristili samo za hojo, ampak smo se tudi orientirali v prostoru, pogovarjali o vremenu in vremenskih spremembah ter se ob info točki odpočili in zabavali ob pesmicah. Na cilju nas je čakalo najpomembnejše opravilo, to je bila malica. Posedli smo po klopcah, se odžejali in napolnili želodčke. Ob koncu smo naredili še nekaj posnetkov ter se z lepimi vtisi ter nasmehom na obrazu odpravili nazaj v vrtec.
Zapisala Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:03
Sorodne Novice: OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU OTROKA OD 1.10. - 5.10.2018 PROGRAM DEJAVNOSTI V TEDNU MOBILNOSTI OD 17.9. - 21.9.2018 Program dejavnosti v tednu mobilnosti Malčki so se podali na pravljični pohod Jesenski orientacijski pohod jasličnih oddelkov enote Kocljeva 2 Medgeneracijsko srečanje v okviru interesne dejavnosti "Mali naravoslovec" ČAROVNICE NA POHODU MALI VRTNARJI
malica pohod vrema

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več