Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Prosta mesta v oddelku 1. starostnega obdobja

0 Komentarji
1001
08 apr 2016

Spoštovani starši, zaradi povečanega povpraševanja po vpisu smo v mesecu februarju 2016 v Gornji Radgoni odprli dodatni oddelek 1. starostnega obdobja. Obveščamo Vas, da imamo še nekaj prostih mest, v kolikor bi želeli Vašega otroka vključiti v vrtec še v tem šolskem letu.

Kolektiv Vrtca Manka Golarja

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:26
Sorodne Novice: POLETJE V ODDELKIH PRVEGA STAROSTNEGA OBDOBJA ENOTE KOCLJEVA 2 Zimsko srečanje s starši v oddelkih 1. starostnega obdobja JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
1.starostno obdobje vpis

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več