Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1

0 Komentarji
440
07 apr 2018

V sredo, 21. marca 2018 je na Osnovni šoli Kajetana Koviča v Radencih bila slovesna priredite ob zaključku 22. regijskega natečaja za najboljša likovna in literarna dela mladih na temo »Naravne in druge nesreče – Številka za klic v sili 112« v šolskem letu 2017/2018. 

Čestitamo nagrajenki Evi Sabotin, ki je v kategoriji predšolskih otrok pod mentorstvom Hermine Holer prejela priznanje in nagrado za likovno delo.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Obvestilo o preklicu nujnega varstva otrok Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca Priznanja na likovnem natečaju »Raziskujemo senzoriko 2018« ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED Radgonski malčki zmagali na natečaju Deluj eko - ohrani čebelo in smreko Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE Vrtec prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed Sodelovanje s starši
likovni natečaj nagrada priznanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več