Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Priznanje folklorni skupini vrtca

0 Komentarji
1110
12 maj 2016

Otroška folklorna skupina našega vrtca se je v mesecu aprilu predstavila na območni reviji vrtčevskih folklornih skupin in prejela bronasto priznanje za nastop. V teh dneh pa smo iz Javnega sklada Republike Slovenije prejeli obvestilo, da so otroci s svojim plesom dosegli regijsko raven in tako prejeli srebrno priznanje.

Čestitke našim folklornikom

Tatjana Jakopec Kager

0.0
Zadnja posodobitev: 13 februar, 2017
Sorodne Novice: ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 ​SLOVENSKI PRAZNIK KULTURE V SKUPINI 5–6 LET Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Obvestilo o izrednih razmerah - ZAPRTJE VRTCA FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ OKOLJSKI PREGLED VRTCA V OKVIRU PROGRAMA EKOŠOLA NA OBMOČNI REVIJI NASTOPILI DVE FOLKLORNI SKUPINI NAŠEGA VRTCA Nastop ​vokalne skupine Violinke z instrumentalisti Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca
folklorna skupina priznanje

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več