Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Priprava regratove solate

0 Komentarji
956
06 apr 2016

Priprava regratove solate

V našem vrtcu, Vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona, Enota Negova je  spomladi pestro tudi na naših krožnikih. Ker imamo svoj vrt, že v jeseni skupaj z otroki poskrbimo, da posejemo motovilec in zimsko solato, katero lahko že zgodaj spomladi pobiramo. Okolica našega vrtca ima veliko travnate površine, kjer tudi regrata ne manjka. Otroci zelo radi pomagajo pri iskanju in nabiranju prvega regrata in solate na našem vrtu. Kasneje pomagajo pri pranju, rezanju, lupljenju jajc….zelo radi pa solato pojedo, saj lahko s ponosom povedo, da je to solata “iz našega vrta”.
Zapisala vzgojiteljica Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:25
Sorodne Novice: Timsko delo in priprava zdrave hrane
aktivno sodelovanje otrok regrat solata vrt

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več