Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

PRI NAS UŽIVAMO V KOPELIH

0 Komentarji
1653
06 apr 2016

PRI NAS PA UŽIVAMO V KOPELIH
V enoti Negova smo si danes skupaj z otroci pripravili različne kopeli.
Že nekaj časa smo na igrišču pridno nabirali marjetice, na poti do gozda pa smo nabirali tudi vijolice. Posušili smo si tudi olupke pomaranč in mandarin, katere smo zmleli v multipraktiku, le-te pa dodali v morsko sol in pomešali.
V jutranjem krogu sem otrokom razložila postopek izdelave kopeli, nato pa smo začeli s pripravami. Najprej smo pripravili kopel z vijolicami, nato z vrtnicami (posušeni cvetovi vrtnic), z marjeticami in pomarančno kopel. V večje posode smo nalili vodo in dodali pripravljeno morsko sol z našimi dodatki. Nato smo se razdelili v skupine in uživali ob prijetni glasbi v naših kopelih.
Negova, 30. 3. 2016                                                                                  Zapisala strokovna delavka:
                                                                                                                      Angela Štanta

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 13 februar 2017 15:25
kopel marjatice pomaranče... vijolice

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več