Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

PRAVLJIČNO OBARVAN DAN V NAŠI ENOTI K4

0 Komentarji
373
13 okt 2019

V sredo, 9.10.2019 smo se po zajtrku zbrali v skupnem prostoru naše Enote, Enote K4. Vzgojiteljice Sabina, Emanuela, Petra, Simona, Marija in Lidija so nam pripravile zanimivo dramsko predstavo z naslovom Zrcalce. Otroci so v predstavi zelo uživali. Živali je povezovalo zrcalce, katerega je vsaka želela vzeti za svojega. Nas zaposlene pa združuje vizija vrtca, ki se glasi, da nas skupni koraki vodijo k odličnosti. 

Po končani predstavi smo ob spremljavi klavirja rajali in peli pesmice, ki jih otroci poznajo in katere imajo radi. 

Zapisala, Irena Domanjko Seršen, dipl. vzg. 

0.0
Zadnja posodobitev: 13 oktober, 2019
Sorodne Novice: ​Jesenska trgatev v Enoti Kocljeva 4 ​Svetovni dan Zemlje v enoti Kocljeva 2 Pustni utrinki 2022 v enoti K4 ​Zaključno srečanje s starši v skupini 1–2 let v Enoti K2 Tetka jesen na obisku v enoti Črešnjevci »Pust - širokih ust« v enoti Kocljeva 4 Tradicionalni zajtrk v enoti Črešnjevci GLASUJTE ZA PLES PIKAPOKA NAŠIH OTROK TEDEN OTROKA V ENOTI NEGOVA IGRALNE URICE V ENOTI NEGOVA
pravljični dan zrcalce

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več