Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

​PRAVLJIČNI POHOD V VRTCU MANKA GOLARJA

0 Komentarji
73
23 dec 2022

Lučke v čarobnem decembru naznanjajo, da so prazniki pred vrati. Zato smo v sredo, 21. decembra vrtcu Manka Golarja organizirali pravljični pohod z lanternami, ki nas je vodil do ploščadi v park. Zbrali smo se pred vrtcem, kjer sta nas pričakala palčka. Pot pohoda je bila osvetljena z lanternami in ob upoštevanju smerokazov, smo vsi prisotni – otroci, starši, stari starši in strokovne delavke s pomočjo zabavnih dveh palčkov prišli do cilja. Tam so nas pričakale vokalna skupina Violinke, katere so zapele praznične pesmi ob spremljavi vzgojiteljic z bobnanjem na žoge. S plesnim programom so se predstavili otroci iz starejših skupin enote Kocljeva 2 in Kocljeva 4. V plesni delavnici nas je zabaval plesni učitelj Dejan iz plesne šole Zeko, zato veselega vzdušja in plesa res ni manjkalo. Ravnateljica vrtca, Breda Forjanič je vse prisotne na čarobnem decembrskem druženju prav lepo pozdravila in ob izteku koledarskega leta vsem zaželela lepe praznike, kateri že nestrpno trkajo na vrata. Ob koncu je sledilo še presenečenje, saj nas je obiskal eden izmed dobrih mož – dedek Mraz. Med druženjem smo se okrepčali s toplim čajem in piškoti.

Zapisala: Simona Pertoci, dipl. vzg.


0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: ​TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA PODNEBNI DAN V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA ​Obisk mladih kuharjev v vrtcu ​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA EKO PUSTOVANJE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona PRIKAZ SODELOVANJA Z GASILCI GASILSKEGA DRUŠTVA GORNJA RADGONA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Obvestilo - zaprte bodo vse enote Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona Slovenski kulturni praznik v vrtcu
laternice pravljični pohod

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več