Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Posebno priznanje za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu

0 Komentarji
478
17 maj 2018

Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona je za sodelovanje na 10. Medgeneracijskem športno zabavnem maratonu dobil posebno priznanje.

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Sodelovanje z likovnim društvom Gornja Radgona Srebrno priznanje za otroško folklorno skupino vrtca Priznanje in nagrada za sodelovanje na natečaju »Naravne in druge nesreče -Številka za klic v sili 1 ZLATO PRIZNANJE ZA PREDSTAVITEV NA SEJMU ALTERMED Kostanjev piknik s športno gibalnimi nalogami v Enoti Negova Vrtec na sejmu Agra - sodelovanje s ČEBELARSKO ZVEZO SLOVENIJE ŠPORTNO POPOLDNE PISANIH KLOBUKOV Vrtec prejel Zlato priznanje na sejmu Altermed Sodelovanje s starši Priznanje folklorni skupini vrtca
športno zabavni maraton

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več