Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

PODNEBNI DAN V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA

0 Komentarji
240
21 okt 2022

Tudi v vrtcu Manka Golarja Gornja Radgona smo 18. 10. 2022 organizirali podnebni dan. 

Otroci in vzgojiteljice iz posameznega oddelka so si iz odpadnega ali recikliranega  materiala izdelali svojo štafetno palico ali baklo,  katero so potem uporabili pri svojem teku. Proga teka ni bila točno določeno zastavljena, ampak so si otroci iz vsakega oddelka skupaj z vzgojiteljicama izbrali svojo progo, po kateri bodo tekli. 

Po teku so bile za otroke pripravljene različne aktivnosti, povezane s podnebnimi spremembami, tako da smo res imeli pravi vrtčevski podnebni dan.

Vabimo vas, da si nekaj utrinkov teka pogledate v spodnji galeriji.

Zapisala: 

Martina Križanič, dipl. vzg. 


0.0
Zadnja posodobitev: 21 oktober, 2022
Sorodne Novice: ​Vrtec Manka Golarja Gornja Radgona na sejmu Altermed v Celju ​EKO PUST V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA 2023 ​PRAVLJIČNI POHOD V VRTCU MANKA GOLARJA ​TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA ​Obisk mladih kuharjev v vrtcu ​32. CICIBANOV DAN V VRTCU MANKA GOLARJA ​Sodelovanje s Komunalo Radgona in podjetjem Saubermacher OBISK REGIJSKEGA EKO KOORDINATORJA V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA EKO PUSTOVANJE V VRTCU MANKA GOLARJA GORNJA RADGONA Virtualna praznična zgodba Vrtca Manka Golarja Gornja Radgona
podnebne spremembe podnebni dan podnebni tek

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več