Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

OTVORITEV RAZSTAVE »MOJE PTICE – TVOJE PTICE«

0 Komentarji
322
14 jun 2019

V oddelku 5-6 letnih otrok enote Kocljeva 2 pod mentorstvom Hermine Holer v sodelovanju s predsednico Likovnega društva Gornja Radgona Danico Štrucelj in Kultprotur smo sodelovali v projektu Ruritage, kjer smo preko likovnih dejavnosti spodbujali pomen kulturne in naravne dediščine in vzajemnega učenja. V sklopu tega projekta smo likovno ustvarjali na temo »Moje Ptice- tvoje ptice« in 30. marca izvajali likovne delavnice za otroke na gradu Negova, ki je tudi središče podeželska dediščine. Razstavo smo otvorili v četrtek, 13.6.2019 v Mladinskem centru Gornja Radgona in jo popestrili z nastopom otrok.

Zapisala: Hermina Holer, dipl.vzg.

0.0
Zadnja posodobitev: ponedeljek 17 junij 2019 06:56
Sorodne Novice: Vabilo na otvoritev razstave "Moje ptice - tvoje ptice" MOJE PTICE - TVOJE PTICE Vabilo na ogled likovne razstave Vabilo na otvoritev razastave "Portreti otrok nekoč in danse"
moje ptice tvoje ptice oddelek 5-6 let razstava

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več