Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Otroška folklora se je uvrstila na regijsko srečanje

0 Komentarji
852
09 maj 2017

Folklorna skupina našega vrtca se je uvrstila na regijsko srečanje otroških folklornih skupin, ki je bilo v ponedeljek, 8.5.2017 v veliki dvorani kulturnega doma v Lendavi. Našim malim plesalcev čestitamo za uspešno predstavitev na tako velikem odru, staršem pa zahvala za spremstvo na njihov velik in pomemben nastop. 

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: 24 maj, 2017
Sorodne Novice: Srečanje članov projekta Hob's Adventure Erazmus+ v Estoniji POMURSKO SREČANJE PLESNIH SKUPIN: » MIGAM – GIBALNICA 2019« DRŽAVNO SREČANJE LUTKOVNIH SKUPIN SLOVENIJE 2017 Medgeneracijsko srečanje v okviru interesne dejavnosti "Mali naravoslovec" Srečanje s starši - ustvarjanje v naravi Zimsko srečanje s starši v oddelkih 1. starostnega obdobja Srečanje z našimi upokojenci Pomladno družinsko srečanje JESENSKO SREČANJE S STARŠI v oddelkih 1. starostnega obdobja enote K2
foklora folklorna skupina lendava vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več