Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Otroške delavnice v Cvetličarni Mirjana

0 Komentarji
750
15 nov 2016

Vabimo vas na otroške delavnice v Cvetličarni Mirjana. 

bližnjica

0.0
Zadnja posodobitev: 14 februar, 2017
Sorodne Novice: Delavnice v Cvetličarni Mirjana Adventne delavnice za otroke v Cvetličarni Mirjana NASTOP OTROŠKE FOLKLORNE SKUPINE OTROŠKE USTVARJALNE DELAVNICE V CVETLIČARNI MIRJANA Vabilo na otroške delavnice v cvetličarni Mirjana Nastop otroške folklorne skupine na območni reviji Peka piškotov - Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana Adventne delavnice v Cvetličarni Mirjana
adventne delavnice

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več