Saj vrtec kot dom je...že 80 let

NOVICE Objava dogodkov iz Vrtca Manka Golarja

Otroci so zapeli Slakovo pesem Čebelice

0 Komentarji
501
17 nov 2017

Ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku so naši otroci zapeli pesem Čebelice. Zajtrka so se udeležili predstavniki Čebelarskega društva Peter Dajnko Gornja Radgona, podžupan občine Robert Žinkovič in drugi. Otroci so ob tem pripravili razstavo in izvedli kratek kulturni program. Od čebelarskega društva smo ob tej priložnosti prejeli darilo pansko končnico.

Pesem otrok je obljavljena na youtube , ogledati pa si jo lahko na bližnjici

0.0
Zadnja posodobitev: -/-
Sorodne Novice: Otroci enote Črešnjevci na državnem srečanju otroških plesnih skupin FIT KOLESARJENJE – OTROCI, STARŠI IN ZAPOSLENI VRTCA KOLESARIMO SKUPAJ Spodbujanje čustvene inteligence pri otrocih Likovni natečaj "Bili smo in smo še danes-otroci" Čebelice so peli tudi otroci iz enote Črešnjevci Ob Tradicionalnem slovenskem zajtrku so otroci zapeli pesem Čebelice
čebelice tradicionalni slovenski zajtrk vrtec manka golarja

Brez komentarjev...

Komentirajte

Vaš e-naslov ne bo objavljen..Ankete

coffe

Hvala za sodelovanje...

Preberi si več

Kotiček za starše

Za starše

Starši sodelujejo v delavnicah...

Preberi si več

Dogaja se

IMG_4849 (Small)

Adventne delavnice...

      
Preberi si več